У Запоріжжі відбудеться тренінг «Сертифікація виробництва за міжнародним стандартом Global G.A.P»

Проект ІТС в Україні спільно з Запорізькою торгово-промисловою палатою організовує тренінг про особливості впровадження міжнародного стандарту Global G.A.P.

Захід відбудеться 14 і 15 травня у Запоріжжі на базі Запорізької ТПП та на території ТОВ «Сади Дніпра».

Мета тренінгу – презентувати систему правил та принципів стандарту Global G.A.P.; пояснити основні завдання сертифікації для виробників свіжої продукції; розповісти, навіщо і як сертифікувати виробництво, які переваги можна отримати завдяки такому сертифікату; на практиці ознайомити учасників з об’єктами, підготовленими та організованими відповідно до вимог стандарту Global G.A.P.

В якості тренера виступить Ніна Дмитраш – консультант із питань сертифікації виробництва за стандартом Global G.A.P., яка має великий досвід консалтингової роботи з українськими підприємствами.

Програма тренінгу передбачає теоретичну і практичну частину. Протягом першого дня учасники дізнаються про стандарти сертифікації, основні складові Global G.A.P., основні завдання сертифікації Global G.A.P. для виробників свіжої продукції, а також як отримати сертифікат Global G.A.P.

Наступного дня учасники відвідають ТОВ «Сади Дніпра», де познайомляться з об’єктами, підготовленими та організованими відповідно до вимог стандарту Global G.A.P.

Реєстрація на участь у тренінгу за посиланням: https://goo.gl/forms/CCCCjm8tMNXywm2g2

Детальна інформація щодо тренінгу за тел.: (067) 290 96 61 та hsyrchyna@intracen.org – Ганна Сирчина, асистент Проекту ITC.

Детальніше про стандарт Global G.A.P. та досвід отримання сертифікату партнерами Проекту ІТС можна прочитати тут.

%d блогерам подобається це: