У Вінниці відбудеться тренінг «Сертифікація виробництва за стандартом GlobalG.A.P.» 

Проєкт ІТС «Сприяння виходу малих і середніх підприємств плодоовочевого сектору на зовнішні ринки та включення їх у ланцюжки доданої вартості» та Вінницька торгово-промисловою палата запрошують українських виробників свіжої плодоовочевої продукції до участі у тренінгу, присвяченому особливостям впровадження міжнародного стандарту GlobalG.A.P.

Програма тренінгу передбачає теоретичну і практичну частину. Протягом першого дня, 7 грудня, учасники дізнаються про основні принципи та складові стандарту GlobalG.A.P., завдання для впровадження вимог GlobalG.A.P. для виробників свіжої продукції, а також про процедуру отримання сертифікату. 

Наступного дня, 8 грудня, заплановано візит до ТОВ «ОРГАНІК-Д», яке за підтримки Проєкту ІТС пройшло сертифікацію GlobalG.A.P. у 2020 році. Під час візиту учасники зможуть ознайомитися з об’єктами, підготовленими та організованими відповідно до вимог стандарту, поспілкуватися з представниками ТОВ «ОРГАНІК-Д». 

Основні завдання тренінгу: 

  • презентувати систему правил та принципів стандарту GlobalG.A.P.;
  • пояснити основні завдання сертифікації для виробників свіжої продукції;
  • розповісти, навіщо і як сертифікувати виробництво, які переваги можна отримати завдяки такому сертифікату; 
  • на практиці ознайомити учасників з об’єктами, підготовленими та організованими відповідно до вимог стандарту GlobalG.A.P.

В якості тренера виступить Ніна Дмитраш, консультантка із питань сертифікації виробництва за стандартом GlobalG.A.P., яка має великий досвід консалтингової роботи з українськими підприємствами.

Реєстрація участі за посиланням: https://cutt.ly/WTLvQxM

Детальна інформація щодо тренінгу: 

Лариса Кащина, Вінницька ТПП, тел.: (067) 4301319, larisa@org.cci.vn.ua

Володимир Раков, консультант проєкту ІТС, тел.: (067) 4822114

Ганна Сирчина, асистентка проєкту ITC, тел.: (067) 2909661, hsyrchyna@intracen.org

Зверніть увагу, участь у тренінгу можлива за умови пред’явлення сертифікату про вакцинацію від COVID-19, негативного ПЛР або експрес тесту на COVID-19 або довідки від сімейного лікаря про перенесену хворобу.

%d блогерам подобається це: