Запрошуємо на вебінар “Інструменти аналізу ринків ІТС. Market Access Map”

25 травня, о 14:00 відбудеться вебінар з теми “Інструменти аналізу ринків ІТС. Market Access Map“. Вебінар організований командою Проєкту ІТС в Україні та торгово-промисловою палатою України для консультантів з експорту.

Market Access Map – інструмент ІТС, який надає інформацію про митні тарифи і збори, нетарифні методи регулювання міжнародної торгівлі, технічні регламенти та торговельні обмеження, що застосовуються у більшості країн світу.

Учасники вебінару навчяться легко і швидко визначати коди згідно міжнародної гармонізованої системи опису і кодування товарів, аналізувати найбільш привабливі ринки з точки зору умов доступу до них та введення тимчасових торговельних заходів, прийнятих урядами у відповідь на пандемію COVID-19.

Отримані знання консультанти з експорту зможуть передавати цільовій аудиторії – представникам малого і середнього бізнесу, які вже експортують, або тільки планують це робити і шукають шляхи виходу на міжнародні ринки.

Вебінар проходитиме на онлайн-платформі Zoom. Зареєстровані учасники отримають посилання і пароль для участі за день до проведення.

Реєстрація за посиланням: https://cutt.ly/jyIwcBr

%d блогерам подобається це: