Учасники тренінгу з сертифікації Global G.A.P. відвідали «Сади Дніпра»

Команда Проекту ІТС в Україні спільно з Запорізькою торгово-промисловою палатою провела дводенний тренінг для підприємців із сертифікації виробництва за міжнародним стандартом Global G.A.P.

Після першого теоретичного дня учасники тренінгу з Запорізької, Дніпропетровської, Миколаївської, Херсонської областей відвідали підприємство «Сади Дніпра» (Дніпропетровська область), яке має сертифікат Global G.A.P. і активно розвиває свій експортний потенціал.

ТОВ «Сади Дніпра» засноване 2016 року і відоме під торговою маркою UApple. Компанія «Сади Дніпра» – одна з найбільших виробників яблук в Україні, яка динамічно розвивається. Бренд UApple уже представлений в локальних мережах супермаркетів, а також у країнах Європейського Союзу, Азії та Близького Сходу.

«Сади Дніпра» вирощують шість сортів яблук: Гренні Сміт, Гала, Пінова, Фуджі, Голден Делішес та Ред Делішес. Щороку сади підприємства збільшуються приблизно на 100 гектарів.

Менеджер компанії Олександр Пахно розповів колегам по садівництву, як влаштовані його сади та які головні підходи у вирощуванні, зберіганні та реалізації яблук сповідують у команді UApple.

За словами Олександра, вся площа вирощування в саду покрита спеціальною сіткою, яка захищає його від граду та сонячних опіків. Наявність крапельного поливу і насосної станції дозволяє підживлювати дерева водою і необхідними речовинами в будь-який момент, коли це необхідно.

«24 години на добу в онлайн-режимі наш знаходиться під наглядом голландської консалтингової компанії FruitConsult. Щомісяця сюди приїздить їх консультант, який моніторить ситуацію в саду та радить агрономам, як краще вчинити в тій чи іншій ситуації», – говорить Олександр Пахно.

В саду встановлена ​​американська метеостанція Davis за допомогою якої в будь-який час доби можна дізнатися вологість і температуру повітря, листя та грунту, глобальні зміни, кількість опадів, швидкість, пориви і напрям вітру, атмосферний тиск, тощо.

Цікавинка на території садів – двадцять будиночків для комах, які підвищують якість запилення в період цвітіння, і знищують шкідників саду. Також наявність в саду корисних комах дозволяє знизити навантаження пестицидів на навколишнє середовище.

Компанія використовує спеціальне програмне забезпечення, яке допомагає відстежити зібрання, сортування і зберігання врожаю. «Фактично, ми знаємо, як і в якому ряду зростало, кожне яблуко з окремого ящика», – говорять головний агроном Олександр Виговський.

За словами Олександра Пахно, компанія «Сади Дніпра» використовує передові технології зберігання, які дозволяють протягом всього року постачати яблука в різні кінці планети так, щоб при транспортуванні вони не втрачали своєї свіжості, смаку і вигляду. Компанія експортує до Індонезії, Малайзії, Сінгапуру, ОАЕ та інших країни. Представники «Садів Дніпра» постійно беруть участь у профільних міжнародних виставках та працюють на розширенням ринків.

Бренд UApple цінується не тільки за смакові якості, а й за відповідність суворим вимогам якості і безпеки. Саме тому, зазначають у команді UApple, рішення про сертифікацію за стандартом Global G.A.P. було для компанії безальтернативним. Сертифікат підтверджує безпечність продукту і дозволяє детально простежити історію продукції: від ґрунту, де росте сад, до яблука на полиці супермаркету.

%d блогерам подобається це: