VI Національний День Саду

27 червня 2019 року на базі ТОВ “Енограй” (с. Софіївка, Білозерського району Херсонської області) відбудеться VI Національний День Саду.

ТОВ “Енограй” – одне з провідних садових господарств України та партнер Проекту ІТС в Україні. Керівник господарства познайомить відвідувачів із власною історією успіху, розповість про досвід введення нових технологій, а також надасть практичні поради з приводу актуальних проблем садівництва.

VI Національний День Саду – це:

  • Демонстрація закладених демоділянок (декілька культур і технологій одночасно на прикладі одного саду);
  • Демонстрація перевірених часом і нових, експериментальних технологій;
  • Демонстрація садової техніки від лідерів та новачків аграрного ринку України та світу;
  • Виставкові стенди з представленням різноманітної сільськогосподарської техніки, надсучасних технологій, якісної агрохімії та ін.;
  • Теорія, висвітлена вітчизняними та закордонними експертами, які дадуть оцінку садовому ринку України й відповіді на найактуальніші питання галузі;
  • Екскурсія господарством із перейманням досвіду успішного ведення бізнесу.

Окрім теорії та практики, на гостей Дня Саду чекатиме цікава розважальна програма, святковий фуршет і спілкування з колегами в невимушеній атмосфері.

Нагадуємо, що Національний День Саду – унікальний захід на теренах України, присвячений галузі садівництва, буде вже вшосте організований компанією “Dykun” та асоціацією ВАР.

Якщо Ви є власником садівничого господарства, агрономом, механізатором або просто являєтеся представником аграрного ринку України, ми з нетерпінням чекаємо на Вас! Долучайтеся та не пропустіть найочікуваніший захід садівничої галузі України – VI Національний День Саду!

%d блогерам подобається це: