Українські виробники овочів і фруктів взяли участь у виставці Fruit Logistica 2019

З 6 по 8 лютого у Берліні проходила Міжнародна виставка технологій обробки, зберігання та транспортування овочів і фруктів FRUIT LOGISTICA 2019.

За підтримки Проекту ІТС в Україні за національним стендом свою продукцію на виставці презентували виробники і переробники плодоовочевої продукції з кількох регіонів України. Зокрема, у виставці FRUIT LOGISTICA 2019 взяли участь компанії «Агро-Патріот», «Горіх Причорномор’я», «Євросервісгруп», «Владам», «Сади Дніпра», а також представники Української Плодоовочевої Асоціації та інші.

За словами Національного Менеджера Проекту ІТС в Україні Альони Коломойцевої, цьогорічна виставка у Берліні була доволі насиченою для наших партнерів. До продукції за українським національним стендом був значний інтерес.

«Помітно, що постійні партнери нашого Проекту стали ретельніше готуватися до виставок. Компанії намагаються врахувати рекомендації консультантів ІТС щодо оформлення зразків продукції, підготовки маркетингових матеріалів та під час переговорів із потенційними партнерами. Українські компанії встановили багато бізнес контактів під час виставки. Сподіваюсь, вони матимуть продовження у вигляді співпраці», – говорить Альона Коломойцева.

Учасники виставки FRUIT LOGISTICA 2019 говорять, що отримали цінний досвід, провели ряд переговорів та продовжуватимуть розробляти встановлені контакти.

«Висловлюю подяку ITC і Альоні Коломойцевій особисто за можливість участі у виставці Fruit Logistica у 2019 році. Цього року ми поїхали великою командою і присвятили багато часу презентації нашого нового продукту – волоського горіха свіжого або замороженого. Виявилось, що про можливість отримання волоських горіхів з таким смаком і такої якості ніхто з виробників упакованих салатів не знав… Після дегустації всі виробники салатів, з якими ми зустрілися, висловили бажання купувати нашу продукцію. Тепер будемо вирішувати організаційні питання і робити поставки. Ми на цій виставці втретє. За цей час ми пройшли великий шлях від мрії до реального виробництва», – зазначає керівник СОК «Горіх Причорномор’я» Павло Тулба.

«Ми не вперше беремо участь у виставці FRUIT LOGISTICA. Але раніше ми були там в ролі візитерів. Завдяки співпраці з Проектом ІТС у нас є можливість виставляти свою продукцію за власним стендом. Національний стенд України та окреме місце для кожної компанії за цим стендом – це великий крок і для України загалом, і для кожного підприємця зокрема. І це підтверджується збільшенням кількості охочих брати участь у виставці. Говорити про результати попередньої виставки ще зарано. Напрацьовані контакти – це перший крок. Наприклад, за результатами участі у минулорічній виставці FRUIT LOGISTICA ми розширили мережу поставок часнику до Німеччини, Польщі, Великобританії. Тепер розробляємо нові контакти, відправляємо зразки продукції і ведемо переговори з потенційними покупцями», – коментує участь у виставці ТОВ «Агро-Патріот» Ян Мішкевич.

За словами голови Української Плодоовочевої Асоціації Федора Рибалко, українські експоненти все частіше представляють себе на міжнародних профільних виставках, що свідчить про їх бажання виходити на нові ринки.

«Цього разу був організований найбільший український стенд, який коли небудь був представлений на FRUIT LOGISTICA. Членам нашої асоціації консультанти Проекту ІТС в Україні надавали організаційну підтримку, ділилися досвідом. Інтерес до продукції українських компаній був постійно. До наших стендів підходили, вели перемовини, я думаю компанії отримали позитивний досвід. Під час переговорів ми обговорювали вимоги різних ринків по сертифікації, упаковці, сезонні календарі, а також сильні і слабкі сторони конкурентів. Загалом виставку оцінюю позитивно», – говорить Федір Рибалко.

Нагадаємо, уже через кілька днів, з 17 по 21 лютого партнери Проекту ІТС відвідають масштабну виставку Gulfood у м. Дубай (ОАЕ).

Довідково.

Проект Міжнародного Торгового Центру (ІТС) допомагає малим і середнім виробникам та переробникам свіжих овочів і фруктів південних регіонів України підвищити конкурентоспроможність, інтегруватися в національні та глобальні ланцюжки створення вартості, відкрити доступ до нових ринків з фокусом на ринки ЄС.

Проект передбачає навчання представників малих і середніх підприємств виробництву товарів із урахуванням вимог цільових ринків, підвищення компетенції організацій із підтримки бізнесу для надання підприємцям ширшого кола якісних послуг, а також сприяння пілотним МСП у їх бажанні вийти на цільові ринки, зокрема ринки ЄС.

Проект фінансується Посольством Швеції в Україні та реалізується ІТС у тісній співпраці з національними партнерами проекту.

%d блогерам подобається це: