Українські горіхівники зустрілися з потенційними партнерами, покупцями та інвесторами

Під час спеціального онлайн B2B заходу, організованого ІТС для українських компаній горіхового сектору, підприємці зустрілися з потенційними партнерами, покупцями та інвесторами.

Свої сади і продукцію презентували засновник ПП «Ніка-А» Руслан Братков, менеджер проєкту ТОВ «ВОЛ-НАТ» Андрій Гук, менеджер з експорту ТОВ «Софія-Натс» Дмитро Січкар, менеджер з експорту ТОВ «Укр-Волнат» Ігор Дьячок.

Президент ВГО «Українська горіхова асоціація» Геннадій Юдін також розповів про професійне об’єднання, яке він представляє, види його діяльності, плани збільшення промислових горіхових садів, сертифікацію компаній, розширення ринків збуту та готовність асоціації до співпраці.

А міжнародний консультант ІТС Джеймс Фітцпатрік зробив загальний огляд українського сектора їстівних горіхів, який заснований на попередніх дослідження галузі експертами Проєкту.

У зустрічі також взяла участь директорка ДУ «Офіс з просування експорту України» Тетяна Міськова, яка привітала ініціативи підтримки українських горіхівників у виході на зовнішні ринки.

«Ми вдячні Проєкту ІТС за всі зусилля, які ви докладаєте, щоб консолідувати галузь, просунути її на зовнішніх ринках, відкрити потенціал галузі для світових покупців… Ті підвалини, які ви закладаєте, особливо сталі підходи до дослідження ринку, впровадження нових бізнес-процесів, а також технологій для українських компаній мають дати потужний результат у вигляді збільшення експорту горіха та продуктів із нього. З нашого боку ми завжди готові до співпраці», – зазначила пані Тетяна.

За її словами, Офіс з просування експорту підтримує ідею Проєкту ІТС щодо створення каталогу горіхівників України, який містить вичерпну інформацію про компанії для презентації на міжнародних заходах з пошуку партнерів та просування експорту.

Під час зустрічі менеджер Проєкту ІТС Альона Коломойцева показала онлайн-версію цього каталогу, до якого вже увійшли виробники горіхів (волоський горіх і фундук), переробники та експортери.

«Перелік компаній, які наразі представлені в каталозі, не є вичерпним. Ми будемо його доповнювати, оновлювати. Якщо якісь українські компанії забажають долучитися, ми будемо дуже раді. Плануємо використовувати каталог під час наших бізнес-місій, В2В-зустрічей та на виставках, щоб підвищити впізнаваність наших горіхових підприємств», – прокоментувала Альона Коломойцева.

За підтримку в організації зустрічі Проєкт ІТС вдячний менеджеру проєктів Ради експортерів та інвесторів при МЗС України Олексію Хорошу та директорці ДУ «Офіс з просування експорту України» Тетяні Міськовій.

%d блогерам подобається це: