Українські фермери презентують свої овочі і фрукти на виставці в Іспанії

Шість виробників свіжих овочів і фруктів та дві профільні асоціації з України візьмуть участь у спеціалізованій міжнародній виставці Fruit Attraction 2021, яка відбудеться у Мадриді з 5 по 7 жовтня у виставковому центрі IFEMA MADRID.

Українські фермери представлять свіжі фрукти та ягоди, баштанні культури, нефільтровані соки, традиційні та нішеві овочі від виробників з Вінницької, Дніпропетровської, Запорізької, Одеської та Херсонської областей.

Завдяки проєкту технічної допомоги «Сприяння виходу малих і середніх підприємств плодоовочевого сектору на зовнішні ринки та включення їх у ланцюжки доданої вартості», що фінансується урядом Швеції та впроваджується Міжнародним Торговим Центром (ІТС), зазначені учасники з України мають нагоду представляти свою продукцію на виставці за окремим колективним стендом під номером 4D10 у павільйоні №4.

Компанії, які будуть представлені на стенді, вже експортують до країн Європи, зокрема й до ЄС, а також до країн Азії, Середнього Сходу, Африки. Більшість виробників мають міжнародні сертифікати GlobalG.A.P. або проходять процес сертифікації. 

В рамках підготовки до виставки проєкт розробив електронний каталог учасників колективного стенду, в якому зібрана найважливіша інформація про компанії та асоціації, які беруть участь у Fruit Attraction 2021.

Про виставку 

Fruit Attraction – це масштабна спеціалізована платформа для зустрічі представників міжнародного ринку фруктів і овочів для створення міцних ділових відносин та відкриття нових можливостей і розширення ринків. 

Виставка традиційно відбувається у жовтні – в ключовий період формування цін, попиту та пропозицій на ринку свіжої продукції, а також планування діяльності на новий рік. 

Понад 90% експонентів та 95% відвідувачів Fruit Attraction щорічно повторюються. Тому виставка закріпила свої позиції однієї з головних світових подій у секторі фруктів та овочів. 

Окрім традиційного формату, цьогоріч організатори виставки пропонують долучитися до заходу і в онлайн-форматі завдяки Fruit Attraction LIVEConnect. Це цифрова платформа, яка допомагає представити свою компанію, обмінюватися контактами, каталогами продуктів та послуг, проводити віртуальні зустрічі.

%d блогерам подобається це: