У Запоріжжі відбудеться презентація Проекту ІТС в Україні

У 2019 році проект Міжнародного Торгового Центру (ІТС) в Україні «Сприяння виходу малих і середніх підприємств плодоовочевого сектору на зовнішні ринки та включення їх у ланцюжки доданої вартості» розширює свою географію.

Ми продовжуємо працювати в Херсонській, Миколаївській та Одеській областях, а також допомагатимемо малим і середнім підприємствам плодоовочевого сектору у сусідніх регіонах.

23 і 24 січня команда Проекту відвідає Запоріжжя для проведення семінару «Можливості Проекту ІТС для виробників плодоовочевої галузі Півдня України». Семінар відбудеться у конференц-залі Запорізької торгово-промислової палати за адресою бул. Центральний, 4. Початок заходу о 9:30.

В перший день семінару представники Проекту ІТС в Україні познайомлять присутніх із перебігом, цілями й можливостями Проекту, а також нададуть виробникам практичні рекомендації для підвищення їх експортної компетентності.

Національний менеджер Проекту Альона Коломойцева представить загальну інформацію про діяльність Проекту та можливості, які пропонує Проект для виробників і переробників плодоовочевої продукції.

Національний консультант Проекту Олексій Єрохін розповість про використання онлайн-інструментів ІТС під час аналізу ринків збуту продукції. Національний консультант Проекту Владислав Фалєєв надасть практичні рекомендації підприємцям щодо готовності їх компаній до експорту.

Другий день семінару в Запоріжжі буде присвячений індивідуальним консультаціям для представників підприємств, які консультанти Проекту проведуть за попередньою домовленістю.

Довідково.

Проект Міжнародного Торгового Центру (ІТС) допомагає малим і середнім виробникам та переробникам свіжих овочів і фруктів південних регіонів України підвищити конкурентоспроможність, інтегруватися в національні та глобальні ланцюжки створення вартості, відкрити доступ до нових ринків з фокусом на ринки ЄС.

Проект передбачає навчання представників малих і середніх підприємств виробництву товарів із урахуванням вимог цільових ринків, підвищення компетенції організацій із підтримки бізнесу для надання підприємцям ширшого кола якісних послуг, а також сприяння пілотним МСП у їх бажанні вийти на цільові ринки, зокрема ринки ЄС.

Проект фінансується Посольством Швеції в Україні та реалізується ІТС у тісній співпраці з національними партнерами проекту.

%d блогерам подобається це: