Тренінг «Розробка  стратегічного плану розвитку організації з підтримки бізнесу»

З 28 по 31 жовтня у конференц-залі Одеської регіональної торгово-промислової палати (вул. Базарна, 47)  відбудеться другий тренінг в рамках навчального курсу від проекту ІТС для організацій з підтримки бізнесу (ОПБ). Тема тренінгу – «Розробка  стратегічного плану розвитку організації з підтримки бізнесу».

Мета – надати ОПБ (бізнес асоціації, торгово-промислові палати тощо), які братимуть участь у тренінгу, практичні навички з розробки нових послуг, які б користувалися попитом серед приватного бізнесу.

Тренінг проведе Міжнародний консультант ІТС Мігель Камачо.

Реєстрація – за посиланням: https://forms.gle/rwSYYcSujnixAxg69

Початок – о 10:00.

Протягом двох днів тренінгу учасники питання, пов’язані із виявленням і сегментацією потреб клієнтів, класифікацією послуг та їх призначення, а також спробують застосувати отримані знання на практиці.

30 і 31 жовтня в рамках тренінгу заплановані індивідуальні зустрічі-обговорення (за окремим графіком).

Програма навчального курсу не обмежується аудиторними заняттями і передбачає постійну взаємодію учасників з командою проекту з метою надання організаціям із підтримки бізнесу відгуків, рекомендацій та підтримки.

Проект ITC готовий взяти на себе витрати, пов’язані з проживанням одного або двох представників Вашої організації в Одесі протягом днів тренінгу (27-29 жовтня) та індивідуальної роботи з консультантом (29-30 жовтня).

Нагадаємо, одним із напрямків роботи Проекту «Сприяння виходу малих і середніх підприємств плодоовочевого сектору на зовнішні ринки та включення їх у ланцюжки доданої вартості» є підвищення компетенції організацій із підтримки бізнесу в частині професійного надання представникам МСП ширшого спектру консалтингових, інформаційних, тренінгових та інших послуг, які б максимально відповідали вимогам часу і  потребам підприємців.

Саме тому у червні цього року Проект ІТС розпочав цикл тренінгів для українських організацій із підтримки бізнесу, спрямованих на зміцнення їх потенціалу щодо розробки портфеля послуг із доданою вартістю.

Перший тренінг, який пройшов в Одесі 11-12 червня, був присвячений питанням розробки комплексної стратегії розвитку організації з урахуванням профілю основних клієнтів, оцінки конкурентного середовища, визначення механізму взаємодії з клієнтами та відстеження її результатів.

Детальну інформацію можна отримати за телефоном (067) 290 96 61 – Ганна Сирчина, асистент проекту ІТС

Проект Міжнародного Торгового Центру (ITC), спільного агентства СОТ та ООН, «Сприяння виходу малих і середніх підприємств плодоовочевого сектору на зовнішні ринки та включення їх у ланцюжки доданої вартості» – проект міжнародної технічної допомоги, що фінансується Посольством Швеції і спрямований на підвищення конкурентоспроможності МСП плодоовочевого сектору.

%d блогерам подобається це: