ШВЕДСЬКО-УКРАЇНСЬКИЙ БІЗНЕС-ФОРУМ

Посольство Швеції в Україні запрошує на 8-й Шведсько-український бізнес-форум у Києві. Захід відбудеться 23 травня у КВЦ «Парковий», Київ, (Паркова дорога 16a).

Форум є найбільшою шведсько-українською платформою для налагодження зв’язків, партнерства й співробітництва.
З 2012 року щорічний форум підтримується відомими шведськими компаніями, які ведуть бізнес в Україні, такими як: Electrolux, Ericsson, Grain Alliance, SEB Corporate Bank, Scania, Sigma Software, SKF, Westinghouse Electric Sweden, ABB і багато інших.

Для українських підприємців форум – це чудова можливість зустріти потенційних партнерів, дізнатись про нові тенденції та кращі практики зі Швеції. Представникам органів місцевого самоврядування наша платформа пропонує слушну нагоду обмінятися знаннями, показати можливості для співпраці, надихнутися на нові рішення й проекти. Фінансовому сектору пропонуємо обговорення ключових трендів та новітніх підходів.

Цього року ми зосередимося на трьох темах: сталий розвиток, децентралізація й фінансові ринки.

У першій частині, ключові експерти зі Швеції, розкажуть про різні інструменти сталого розвитку і успішні шведські моделі бізнесу в цьому напрямку.

Наступна сесія буде присвячена децентралізації. У фокусі – цифрові трансформації від шведських і українських мерів.

Пленарна сесія на тему фінансових ринків почнеться із відкритої дискусії . Йтиметься про фінансові моделі, інновації у монетарній політиці. Обговоримо і те, чи є можливою, або бажаною для України поступова відмова від готівки, яку дуже успішно практикує Швеція. Ключовим спікером цієї сесії буде Голова Національного банку Швеції, пан Стефан Інгвес.

Також, говоритимемо із представниками банків з обох країн про лідерство, мотивацію і про те, як бути успішним у нестабільних умовах.

В рамках форуму пройде низка спеціальних подій. Зокрема, воркшоп та тему сучасного шведського дизайну від компанії Electrolux, тренінг щодо експорту до ЄС і Швеції від Шведської національної торгової колегії, дискусія про IT сектор разом із Шведською бізнес асоціацією в Україні. Також, заплановано спеціальний захід від Арбітражного інституту шведської торгової палати.

Форум завершиться урочистим прийомом. Родзинкою заходу стане виступ шведської джазової співачки, володарки премії Греммі – Аманди Гінзбург.

Так проходив форум минулого року

%d блогерам подобається це: