Проект ІТС в Україні буде представлений в Одеській ОДА

16 серпня 2018 року проект Міжнародного торгового центру (ІТС) в Україні «Сприяння виходу МСП плодоовочевого сектору на зовнішні ринки та включення їх у ланцюжки доданої вартості» буде презентований в Одеській обласній державній адміністрації.

Презентація проекту відбудеться з 10:30 по 12:30 у конференц-залі управління аграрної політики Одеської ОДА (вул. Канатна, 83). Участь – безкоштовна.

Захід проводиться з метою інформування малих та середніх підприємств, які працюють у плодоовочевому секторі, про діяльність, інструменти та можливості проекту. Національний менеджер проекту ІТС Олена Коломойцева розповість про завдання проекту, підсумки наших заходів, що вже відбулися, та анонсує майбутні ділові місії й виставки, до участі у яких ми запрошуємо бізнес.

В рамках презентації плануються виступи представників підприємств Одещини, з якими співпрацює проект ITC. Це підприємства, які на постійній основи отримують консультації експертів проекту, мають досвід участі у виставкових заходах та ділових місіях, організованих у його межах та вже експортують або планують вихід на зовнішні ринки.

Запрошуємо до участі зацікавлених представників бізнесу.

Проект «Сприяння виходу малих і середніх підприємств плодоовочевого сектору на зовнішні ринки та включення їх у ланцюжки доданої вартості» допомагає виробникам та переробникам свіжих фруктів і овочів у Херсонській, Миколаївській та Одеській областях підвищити свою конкурентоспроможність, інтегруватися в національні та глобальні ланцюжки створення вартості, відкрити доступ до нових ринків, з фокусом на ринки ЄС. Проект фінансується посольством Швеції та реалізується Міжнародним торговим центром у тісній співпраці з національними партнерами проекту.

%d блогерам подобається це: