Презентація горіхових компаній іноземним колегам та ситуація в галузі

Українські компанії горіхового сектора взяли участь в онлайн-зустрічі, присвяченій обговоренню ситуації на ринку, та представили свої можливості міжнародним покупцям із Великої Британії, Німеччини, Нідерландів, ОАЕ, Індії, Франції та Швейцарії.

Відкриваючи зустріч, заступник директора з розвитку підприємництва ДУ «Офіс з розвитку підприємництва та експорту» Андрій Ремізов наголосив на важливості спільних зусиль міжнародних проєктів, влади та бізнесу в розвитку потенціалу українського бізнесу за кордоном, зокрема і в секторі горіхівництва. 

Міжнародний консультант ІТС Джеймс Фітцпатрік зробив огляд горіхової галузі України, відзначивши сильні сторони виробників та напрямки для росту. Зокрема, йшлося про волоський горіх та фундук, їх способи вирощування в Україні, якісні та кількісні показники. 

Президент ВГО «Українська горіхова асоціація» Геннадій Юдін представив прогноз цьогорічного врожаю волоського горіху в Україні, розповів про плани щодо збільшення площ промислових горіхових садів, створення промислових насаджень фундуку та мигдалю; про сертифікацію виробників та переробників, зокрема, збільшення частки органічної продукції тощо.

Свої потужності, продукцію та плани на майбутнє закордонним покупцям представили директор з виробництва ТОВ «ВОЛ-НАТ» Андрій Гук, власник ТОВ «НВО ФІЛБЕРТ» Максим Шейко, керівник відділу продажів ТОВ «UKR-WALNUT» Ігор Дьячок та менеджер з продажів ТОВ «Агро Трейд Лубни» Ірина Вайлунова.

В рамках зустрічі національний менеджер проєкту ІТС Альона Коломойцева презентувала друге, доповнене, видання каталогу виробничого та експортного потенціалу горіхового сектору України “Natural Quality: Edible Nuts from Ukraine”. 

Підприємці та покупці зможуть продовжити спілкування на колективному стенді проєкту ІТС під час виставки Anuga 2021, яка відбудеться у Кельні з 9 по 13 жовтня.

%d блогерам подобається це: