Ппроєкт ІТС презентував результати дослідження стану плодоовочевого сектора в шести областях України

 

Ппроєкт ІТС в Україні презентував результати дослідження стану плодоовочевого сектора в шести областях України: Херсонська, Миколаївська, Одеська, Вінницька, Дніпропетровська, Запорізька.

Презентація відбудеться у конференц-залі Херсонської ТПП за участі представників плодоовочевого сектора, які брали участь у дослідженні та інших зацікавлених аграріїв.

Під час заходу менеджер Проєкту ІТС Альона Коломойцева та консультант Проєкту Олексій Єрохін розповіли про теми, які охоплювало дослідження, презентували ключові дані, отримані від виробників і переробників та висновки, які експерти Проєкту зробили на основі цих даних.

Нагадаємо, дослідження охоплює широкий спектр питань: навчання персоналу, труднощі в процесі виробництва і реалізації продукції, участь у виставкових заходах, сертифікація, потреби в підтримці, вплив пандемії COVID-19 тощо.

Особлива увага приділена експортній діяльності підприємств: знання умов ринків, досвід, канали експорту, напрямки, динаміка, плани тощо. Також у дослідженні аналізується прогрес пілотних підприємств, які працювали з Проєктом з початку його реалізації.

Дослідження тривало з жовтня по грудень 2020 року. Проведено анкетування 176 виробників овочів і фруктів, а також 47 переробників цієї продукції.

З повною версією звіту можна ознайомитися на сайті Проєкту ІТС в розділі «Документи»: https://cutt.ly/2viwdI1.

%d блогерам подобається це: