Консультанти ІТС відвідали горіхові господарства, зацікавлені співпрацювати з Проектом

Під час візиту до України Міжнародного консультанта ІТС, експерта з їстівних горіхів Джеймса Фітцпатріка, команда Проекту ІТС в Україні побувала у п’яти горіхових садах, які вирощують волоські горіхи і фундук у Вінницькій, Одеській та Миколаївській областях.

Мета візитів – детальніше з’ясувати ситуацію в горіховій галузі України, дізнатися інформацію безпосередньо від фермерів, зрозуміти який потрібен консалтинг та інша допомога, яку можна надати в рамках Проекту.

За словами Національного менеджера Проекту ІТС в Україні Альони Коломойцевої, Джеймс Фітцпатрік провів експрес-діагностику господарств, на основі якої фермери отримають індивідуальні рекомендації.

Джеймс Фітцпатрік зазначив, що відвідані господарства мають високий рівень технологічності і розуміння особливостей вирощування горіхів. Це – великий плюс, адже, за словами експерта, попит на горіхи зростає, покупці шукають нових постачальників фундука, щоб зменшити залежність від турецьких виробників у цій галузі.

Водночас, Джеймс Фітцпатрік додав, що українським фермерам ще не достатньо відома ситуація на міжнародних ринках.

«Україна має створити свій бренд горіхів у світі, визначити його конкурентні переваги і сміливо працювати над виходом на нові ринки», – вважає Джеймс Фітцпатрік.

%d блогерам подобається це: