ITC запускає інформаційну панель для відстеження торговельних заходів, прийнятих урядами країн у зв’язку з COVID-19

Міжнародний торговий центр (ІТС) запустив нову інформаційну панель для моніторингу тимчасових торгових заходів, прийнятих урядами у відповідь на пандемію COVID-19: https://www.macmap.org/en/covid19

Про це повідомляє офіційний сайт ІТС.

Крім того, ІТС пропонує вільний доступ до своєї торгової статистики та даних компаній для підтримки під час кризи (Market Analysis Tools). Обидві ініціативи допоможуть мікро-, малим та середнім підприємствам приймати усвідомлені рішення під час надзвичайної ситуації з коронавірусом.

Нагадаємо, для користувачів з України доступ до Market Analysis Tools був безкоштовним і до пандемії.

«Нова інформаційна панель ITC та вільний доступ до нашої статистики торгівлі та даних про компанії – це одні з безпосередніх внесків ITC у прозорість торгових даних протягом цього безпрецедентного періоду. Ініціатива надаватиме інформацію необхідну для підтримки постійного потоку життєво важливих медичних товарів та обладнання, найважливіших сільськогосподарських та харчових продуктів та інших товарів та послуг для тих, хто найбільше цього потребує», – зазначила виконуюча обов’язки виконавчого директора ITC Дороті Тембо.

На сьогоднішній день понад 50 країн послабили мита на імпортні медичні засоби. Водночас, понад 80 країн ввели заборони на експорт у відповідь на пандемію COVID-19. Вони також стосується товарів медичного призначення.

Крім того, кілька основних країн-постачальників накладають надзвичайні обмеження на експорт продовольчих товарів. Це може негативно відбитися на світових торговельних потоках та підвищенні цін на товари, що спровокує дефіцит продовольства, особливо у вразливих регіонах світу.

Інформаційна панель COVID-19 складається з трьох розділів:

  • глобальна карта всіх країн, які прийняли експортні та імпортні заходи, пов’язані з пандемією;
  • онлайн відстежувач заходів, прийнятих протягом останніх 24 годин, який оновлюється щодня о 18:00 (GMT + 1)
  • детальна таблиця, в якій зазначаються всі країни та відповідні заходи, з урядовими постановами, опубліковані національними мовами.
%d блогерам подобається це: