Gulfood 2021: учасники виставки діляться враженнями

З 21 по 25 лютого у Dubai World Trade Centre (ОАЕ) проходила міжнародна виставка Gulfood 2021. Вперше за довгий час масштабна міжнародна подія у світі харчової промисловості проходила у форматі оффлайн.

Команда проєкту ІТС організувала візит на виставку для української делегації представників плодоовочевої та горіхової галузі та участь у Gulfood.

На колективному стенді були представлені 10 експонентів: 6 підприємств («Енограй», «Агро-Патріот», «Фаетон», Ukr-Walnut, Fruitlife, «Сади Дніпра») і 4 асоціації (Українська Асоціація Аграрного Експорту, Українська Горіхова Асоціація, Укрсадвинпром і Ufood). Ще 7 учасників перебувають на виставці з навчальним візитом.

Пропонуємо кілька відгуків про участь у Gulfood 2021 від представників команди проєкту та підприємців.

Альона Коломойцева, національний менеджер проєкту ІТС в Україні

Було дуже приємно працювати з нашими учасниками на стенді. Сподіваюсь, що ви напрацювали багато контактів, оцінили конкурентів, знайшли нові ідеї для власного бізнесу.

Наша команда виконала свою частину роботи: ми організували та супроводжували український стенд на виставці. Тож тепер справа за вами. Бажаємо, щоб ви реалізували свої плани з експорту. Звертайтеся, якщо ми можемо бути корисними для вас. До нових зустрічей.

Дмитро Крошка, голова Української асоціації аграрного експорту

Хочу подякувати всій команді ІТС і не тільки за цей захід, а за весь проєкт. Цей захід показав, що всі попередні роки дійсно мали результат. Gulfood 2021 став кульмінацією, яка наочно продемонструвала: кожен учасник розуміє, навіщо він тут, що має робити, що має відбуватись потім.

Я пам’ятаю, як перші заходи більше розглядались як туризм. Ми всі вчили, як пишуться назви міст та країн, ми вперше бачили арабів, європейців, азіатів по іншу сторону прилавку. А сьогодні ми всі достойно спілкуємося з ними на рівних і в багатьох випадках можемо навіть бути більш агресивними, враховуючи досвід, отриманий за останні роки разом з ІТС. Тому ще раз дякую! Ви – супер команда!

Олександр Носов, генеральний директор компанії Almafruit:

Хочу подякувати організаторам: команді проєкту ІТС і всім учасникам виставки за проведений разом час. Ми дійсно добре і дружно попрацювали. Бажаю, щоб якомога більше з тих зустрічей і знайомств, які у вас були на цій виставці, дали свої плоди і позитивно позначилися на динаміці економічного зростання ваших компаній. А також – накопичення необхідного досвіду і знань.

Геннадій Юдін, президент Української горіхової асоціації:

Озираючись на дні співпраці, вже гостро відчуваєш брак того колективного духу, який бездоганно був створений на стенді командою ІТС. Однак ще вагомішою є сама мета проєкту ІТС – сприяння виходу агропідприємств плодоовочевого сектору на зовнішні ринки, яку бездоганно втілює в життя вся команда ІТС. Тому з почуттям особливої поваги, від імені всіх членів горіхової делегації дякую команді проєкту за ваш труд, турботу, увагу, якими ви оточили нас під час виставки і в ході підготовки до неї. Сподіваємось на подальші зустрічі.

Дмитро Кабаков, ексдиректор з виробництва ТОВ «Фаетон Інк»

Два роки тому я вперше зустрічався з представниками ITC, представляючи горіхову компанію FAETON INC. Я не думав, що за два роки ця команда проведе таку величезну і складну роботу, з аналітикою проблем наших підприємств і реальною допомогою, стратегіями виходу на зовнішні ринки українських виробників і переробників. Велика подяка вам. Від горіхової компанії також дякую Геннадію Олександровичу Юдіну за включення і активну участь в цій програмі наших членів горіхової асоціації.
Всім учасникам нашого стенду вдячний за дружню атмосферу і підтримку один одного. Успіхів вам і нових перемог.

Проєкт Міжнародного Торгового Центру (ІТС) «Сприяння виходу малих і середніх підприємств плодоовочевого сектору на зовнішні ринки та включення їх у ланцюжки доданої вартості» допомагає виробникам та переробникам свіжих овочів і фруктів у південних та центральних регіонах України.

Консультанти ІТС допомагають підприємствам підвищити конкурентоспроможність, інтегруватися в національні та глобальні ланцюжки створення вартості, відкрити доступ до нових ринків з фокусом на ринки ЄС.

Проєкт фінансується урядом Швеції та реалізується ІТС у співпраці з національними партнерами.

%d блогерам подобається це: