Fruit Logistica 2019

Проект Міжнародного Торгового Центру (ІТС) «Сприяння виходу малих і середніх підприємств плодоовочевого сектору на зовнішні ринки та включення їх у ланцюжки доданої вартості» запрошує виробників плодоовочевої продукції Півдня України долучитися до роботи вже традиційного колективного стенду Проекту у межах 27-ої Міжнародної виставки технологій обробки, зберігання та транспортування овочів і фруктів FRUIT LOGISTICA 2019, що проходитиме у м. Берліні, Німеччина, з 6 по 8 лютого 2019 р.

Загальна площа стенду – 37 кв. м.

Програма візиту передбачає роботу на обладнаній виставковій площі протягом усіх днів виставки на умовах співфінансування, участь делегатів у діловій програмі заходу та у В2В-переговорах згідно профілю діяльності компанії, супровід консультантами ІТС при підготовці до виставки та участі у ній.

Детальніша інформація та довідки  за тел.: (067) 2909661 та  hsyrchyna@intracen.org – Ганна Сирчина, асистент Проекту.

Інформація про виставку:

Щорічну виставку FRUIT LOGISTICA по праву вважають найбільшим торговим майданчиком Європейського ринку свіжих фруктів та овочів. На відміну від більшості агровиставок, де експонентами є переважно компанії, які продають обладнання, техніку або засоби захисту рослин, на FRUIT LOGISTICA себе і свою продукцію демонструють, в першу чергу, садівники й овочівники. Іншими повноправними учасниками є міжнародні трейдери.

Саме на Fruit Logistica зустрічаються виробник і покупець, саме тут укладаються вигідні й довготривалі контракти на експорт фруктів і овочів до країн ЄС, саме тут народжуються провідні споживчі тенденції. На Fruit Logistica можна побачити численні неймовірні food shows, скуштувати продукти з різних континентів, зустрітися з урядовцями й імпортерами прямо в коридорах павільйонів, побувати на майстер-класах найкращих шефів світу, домовитися про співпрацю з консультантами й імпортерами.

Минулого року майже 3400 експонентів з 80 країн світу представили в павільйонах Berlin ExpoCenter City свіжі та сушені фрукти й овочі, технології та матеріали для вирощування, пакування, маркування, зберігання, транспортування свіжої продукції. Кількість відвідувачів 2018 року перевищила 78 000 осіб (130 країн світу) – це власники супер- й гіпермаркетів, виробники, імпортери, експортери, дистриб’ютори продуктів і напоїв; готельєри та ресторатори, заклади швидкого харчування; державні інституції, відповідальні за продовольчу безпеку, тощо.

Україна в 2018 році вперше представила на Fruit Logistica національний стенд. Ми маємо намір продовжити цю традицію та запрошуємо долучитися до участі Ваше підприємство!

%d блогерам подобається це: