Екологічність, безпечність, зручність: під час виставки «Фермер-2020» у Херсоні Альона Коломойцева розповіла про головні тренди на світових ринках

З 26 по 28 лютого на території ККЗ «Ювілейний» проходять заходи в рамках щорічної виставки «Фермер»: панельні дискусії, семінари, продаж сільськогосподарських продуктів, техніки, посівного матеріалу.

Мета виставки – налагодження бізнес-контактів, розширення ринків збуту та впровадження систем безпечності та якості сільськогосподарської продукції, створення умов для інформаційного обміну, поліпшення інвестиційно-інноваційного клімату в області.

Національний менеджер Проєкту ІТС «Сприяння виходу малих і середніх підприємств плодоовочевого сектору на зовнішні ринки та включення їх у ланцюжки доданої вартості» Альона Коломойцева взяла участь у заході «Створення умов для реалізації експортного потенціалу», який пройшов у рамках виставки «Фермер-2020».

Альона Коломойцева коротко розповіла учасникам про напрямки діяльності Проєкту та сучасні тренди на міжнародних ринках овочів і фруктів: екологічність, безпечність, зручність, соціальна відповідальність.

«Сьогодні споживач хоче бути впевненим у безпечності кінцевого продукту, хоче знати якомога більше інформації про нього. Тому виробники прагнуть відповідати цьому тренду і запроваджувати відповідну сертифікацію», – зазначила Альона Коломойцева.

За її словами українські фермери в галузі овочів і фруктів поступово розширюють своє представництво в різних країнах. В тому числі – завдяки участі у міжнародних виставкових заходах. Однак експорт – це непросто, цей напрям потребує системних зусиль долати як стереотипи у веденні бізнесу, так і відповідати вимогам тих ринків, куди господарства планують виходити.

Альона Коломойцева додала, що Проєкт ІТС протягом п’яти років надавав підтримку українським фермерам з Півдня та Центру України, і продовжує це робити у 2020 році.

«Ми готові надавати консалтингову допомогу у веденні бізнесу, сприяти в отриманні сертифікатів таких як GLOBALG.A.P., сприяти участі у міжнародних заходах. Але кінцеве рішення про зміни стратегії і напрямок розвитку компанії мають прийняти самостійно», – говорить Альона Коломойцева.

%d блогерам подобається це: