Альона Коломойцева розповіла про можливості Проекту ІТС в Україні під час виставки Фермер-2019

Національний менеджер Проекту ІТС в Україні Альона Коломойцева розповіла аграріям про можливості підтримки плодоовочевого сектору, які пропонує Проект «Сприяння виходу малих і середніх підприємств плодоовочевого сектору на зовнішні ринки та включення їх у ланцюжки доданої вартості», який фінансується Посольством Швеції в Україні.

Зустріч із підприємцями відбулася під час регіональної конференції «Створення умов для реалізації експортного потенціалу» в рамках виставки Фермер-2019, яка днями пройшла у Херсоні.

Альона Коломойцева зазначила, що Проект ІТС пропонує широку консалтингову підтримку представникам малого і середнього бізнесу. Основна мета Проекту – допомогти малим і середнім підприємствам-виробникам, переробникам свіжих фруктів і овочів інтегруватися в національні та глобальні ланцюжки створення вартості й відкрити доступ до нових ринків, зокрема на ринок ЄС.

Проект пропонує підтримку в аналізі готовності підприємства до експорту, у проведенні аналітики торгівельних даних, світових трендів, визначенні перешкод для виходу на певні ринки. Крім того, консультанти Проекту допомагають у розробці Експортної маркетингової стратегії.

Експерти Проекту ІТС в Україні допомагають зацікавленим підприємцям підготуватися до участі в міжнародних торгівельних виставках через проведення тренінгів з маркетингу, брендингу, розширення компетенцій персоналу.  Консультанти ІТС також супроводжують підприємства під час виставок та беруть на себе частину організаційних питань.

Крім того, консультанти супроводжують підприємства в отриманні сертифікатів Global G.A.P., НАССР та інших.

Щодо нинішнього стану в плодоовочевій галузі Альона Коломойцева зазначила, що підприємці Півдня України мають хороший експортний потенціал, однак його потрібно розвивати. Для цього необхідно вивчати особливості різних ринків і пропонувати саме такий продукт, який відповідатиме як міжнародним стандартам безпеки та якості.

%d блогерам подобається це: