В Одесі відбувся тренінг «Розробка стратегічного плану розвитку організації з підтримки бізнесу»

З 28 по 31 жовтня в Одеській регіональній торгово-промисловій палаті пройшов тренінг для організацій з підтримки бізнесу в рамках навчального курсу Проекту ІТС «Сприяння виходу малих і середніх підприємств плодоовочевого сектору на зовнішні ринки та включення їх у ланцюжки доданої вартості».

Тренінг під назвою «Розробка стратегічного плану розвитку організації з підтримки бізнесу» провів міжнародний консультант ІТС Мігель Камачо.

У тренінгу взяли участь представники асоціацій виробників і переробників плодоовочевої продукції, представники торгово-промислових палат Одеси, Дніпра, Запоріжжя, Херсона, представники Офісу з просування експорту та інші партнери Проекту ІТС.

Це вже друга зустріч у рамках циклу тренінгів для українських організацій із підтримки бізнесу, спрямованих на зміцнення їх потенціалу щодо розробки портфеля послуг із доданою вартістю. Перший такий захід відбувся у червні.
Мета цього тренінгу – надати учасникам практичні навички з розробки нових послуг, які б користувалися попитом серед приватного бізнесу.

Програма навчального курсу не обмежується аудиторними заняттями і передбачає постійну взаємодію учасників з командою проекту з метою надання організаціям із підтримки бізнесу відгуків, рекомендацій та підтримки.

За словами голови Української Асоціації Аграрного Експорту Дмитра Крошки, тренінг був корисним і актуальним, адже учасникам надавались практичні навички з розробки нових послуг, які б користувалися попитом серед приватного бізнесу. Відпрацьовувались теоретичні та практичні навички з систематизації існуючих (та впровадження нових) послуг для забезпечення ефективної експортної діяльності українських експортерів аграрної продукції.

«За результатами тренінгу, ми зможемо удосконалити комунікацію між органами управління, членами та партнерами, а також підвищити їхню ефективність. Особливо важливо було змоделювати діяльність асоціації в Україні з аналогічними асоціаціями в інших країнах, які ефективно лобіюють та допомагають розвиватись своїм членам. А також отримати можливість імплементувати їхній досвід у реаліях українського бізнесу. Вдячні Проекту ІТС та Одеській Регіональній торгово-промисловій палаті за організацію цікавого, актуального та корисного заходу», – зазначив Дмитро Крошка.

%d блогерам подобається це: