Проект ІТС та Запорізька ТПП підписали угоду про співпрацю

Національний менеджер Проекту ІТС в Україні «Сприяння виходу МСП плодоовочевого сектору на зовнішні ринки та включення їх у ланцюжки доданої вартості» Альона Коломойцева та президент Запорізької торгово-промислової палати Володимир Шамілов підписали Угоду про співпрацю.

Урочисте підписання відбулося під час «InCoForum-2019», який днями проходив у Запоріжжі, у присутності поважних гостей форуму.

«Завдяки Запорізькій торгово-промисловій палаті, її наполегливості, ми розширили зони проекту і почали працювати у Запорізькій області з 2019 року. Що це відкриває для агровиробників? Це можливість розширити свої ринки збуту, познайомитися з потенційними покупцями на міжнародних ринках, прийняти участь у закордонних виставкових заходах і представити продукцію регіону на міжнародній арені», – прокоментувала Альона Коломойцева.

Нагадаємо, з 2019 року Проект ІТС розширив діяльність , в тому числі і в Запорізькій області. Протягом цього часу у Запорізькій ТПП відбулися тренінги для компаній агровиробників у Запоріжжі і Мелітополі. Зокрема, ознайомча зустріч із виробниками плодоовочевої продукції, а також практичний тренінг із сертифікації виробництва за міжнародним стандартом GLOBALG.A.P.

Серед компаній-членів Палати вже є компанії, що мають позитивний досвід співпраці з Проектом ІТС – це ФОП Ольшанський С.М., ТМ Farmberry (вирощування та переробка продукції з кизилу) та ФГ «Деметралєкс» (вирощування зелені). Цього року компанії взяли участь у колективному стенді проекту ІТС на найбільшій міжнародній виставці продуктів харчування та напоїв «Gulfood-2019» в Дубаї.

%d блогерам подобається це: