Представники ІТС взяли участь у донорській конференції

У Києві відбулась міжнародна донорська конференція, ініційована керівництвом Херсонської обласної державної адміністрації.

У конференції взяли участь члени дипломатичних відомств Туреччини, Великої Британії, Норвегії, представники міжнародних організацій з технічної допомоги (USAID, NEFCO, UNIDO, ІТС та інших), а також представники міжнародних проектів, які допомагають впроваджувати реформи в Україні за підтримки урядів інших держав.

На запрошення голови Херсонської ОДА Юрія Гусєва у конференції взяли участь і представники ІТС, зокрема, Радник з питань розвитку торгівлі в регіонах країн Східної Європи та Центральної Азії Армен Заргарян та Національний менеджер Проекту ІТС «Сприяння виходу малих і середніх підприємств плодоовочевого сектору на зовнішні ринки та включення їх у ланцюжки доданої вартості» в Україні Альона Коломойцева.

Херсонська ОДА ініціювала дану зустріч, аби подякувати усім організаціям і проектам, які сприяють розвитку різних галузей економіки у Херсонській області, а також представити потенціал регіону до уваги міжнародних партнерів.

Під час презентації йшлося про можливості Херсонської області у сфері сільського господарства, транспортних перевезень, туризму, відновлювальної енергетики, освіти, медицини та інших напрямках.

«На зустрічі з міжнародними партнерами для мене було важливо донести, що наша команда готова до співпраці, буде максимально спрощувати бюрократичні процеси та спільними зусиллями рухати Херсонщину вперед. Подякував тим проектам і організаціям, які вже працюють на Херсонщині, їм подобається у нас, вони готові робити більше та залучати до роботи інших міжнародних партнерів», – прокоментував зустріч голова Херсонської ОДА Юрій Гусєв.

%d блогерам подобається це: